Restaurace Šutr - Liberec

Restaurace Šutr - Liberec

V této restauraci jsme ve spolupráci s Artep int. realizovali dodávku stolů, židlí, lavic i barového pultu. I po dlouhé době, kdy jsme restauraci navštívili bylo vybavení ve velmi dobré kondici.

Číst dál

Rodinný dům Dýšina

Rodinný dům Dýšina

Velkolepě pojatý dům pro 4-členou rodinu nedaleko Plzně jsme měli možnost vybavit nejen kompletní kuchyňskou linkou, ale zejména monumentálním jídelním stolem.

Číst dál

Rodinný dům HAAG

Rodinný dům HAAG

Paní domu často hostí návštěvy z České republiky a tak si nemůže vynachválit rozkládací systém u jídelního stolu, rovněž ZORO si získal její oblibu, protože se dá využít jako praktický odkládací stolek u sedací soupravy i jako nouzové sezení při velké počtu hostů.

Číst dál

Sushi Time

Sushi Time

V samotném cenru Prahy v OC Quadrio, na dohled od pohyblivé sochy Davida Černého, můžete najít krásný, zvýšený stůl s přírodní hranou z naší produkce a s odlehčenou podnoží na míru. Tento projekt vznikl ve spolupráci s architektonickým studiem DEFAKTO.

Číst dál

RD Malá Chuchle

RD Malá Chuchle

Rodinný domek ve svahu na údolím řeky Vltavy zútulńuje jídelní set stolu WoddArt s přírodní hranou a čalouněné židle Mario s područkami. Nohy židlí se shodují materiálem i povrchovou úpravou se stolovou deskou. Mladý Česko-Švýcarský pár vybavil svůj domov s důrazem na přírodní materiály i vysokou užitnou hodnotu a my jsme rádi, že můžeme být součástí jejich interiéru.

Číst dál

Restaurace Fresherie Bistro - Praha 4

Restaurace Fresherie Bistro - Praha 4

V této restauraci jsme ve spolupráci s ateliérem  a8000. realizovali kompletní dodávku stolů, židlí, lavic, obkladů i barového pultu, také následné rozšíření o zahrádku a mnoho dalšího vybavení, včetně kovových prvků, vyrobených na míru. Pyšní jsme zejména na obří kulatý stůl, který v restauraci najdete prakticky vždy obsazený.

Číst dál