Restaurace Šutr - Liberec

Restaurace Šutr - Liberec

V této restauraci jsme ve spolupráci s Artep int. realizovali dodávku stolů, židlí, lavic i barového pultu. I po dlouhé době, kdy jsme restauraci navštívili bylo vybavení ve velmi dobré kondici.

Číst dál

Rodinný dům HAAG

Rodinný dům HAAG

Paní domu často hostí návštěvy z České republiky a tak si nemůže vynachválit rozkládací systém u jídelního stolu, rovněž ZORO si získal její oblibu, protože se dá využít jako praktický odkládací stolek u sedací soupravy i jako nouzové sezení při velké počtu hostů.

Číst dál

Sushi Time

Sushi Time

V samotném cenru Prahy v OC Quadrio, na dohled od pohyblivé sochy Davida Černého, můžete najít krásný, zvýšený stůl s přírodní hranou z naší produkce a s odlehčenou podnoží na míru. Tento projekt vznikl ve spolupráci s architektonickým studiem DEFAKTO.

Číst dál

Rodinný dům Dýšina

Rodinný dům Dýšina

Velkolepě pojatý dům pro 4-členou rodinu nedaleko Plzně jsme měli možnost vybavit nejen kompletní kuchyňskou linkou, ale zejména monumentálním jídelním stolem.

Číst dál

RD Malá Chuchle

RD Malá Chuchle

Rodinný domek ve svahu na údolím řeky Vltavy zútulńuje jídelní set stolu WoddArt s přírodní hranou a čalouněné židle Mario s područkami. Nohy židlí se shodují materiálem i povrchovou úpravou se stolovou deskou. Mladý Česko-Švýcarský pár vybavil svůj domov s důrazem na přírodní materiály i vysokou užitnou hodnotu a my jsme rádi, že můžeme být součástí jejich interiéru.

Číst dál