Nabídka práce v truhlárně

Voní vám dřevo? Chcete se naučit s ním pracovat a máte šikovné ruce? Tak to hledáme právě VÁS! Truhlářství Rott Design u Třemošné hledá truhláře a pomocníky pro zakázky z masivu.

Nabízíme pracovní dobu dle domluvy, dotovanou dopravu, obědy a pravidelné odměny!

Buďte s námi u výroby zakázkových stolů pro celý svět!

Na webu Rottdesign.cz uvidíte, jak krásné věci vyrábíme.

Koho hledáme

-truhláře s praxí i bez, nebo vyučené v jiném řemeslném oboru

-ty které baví práce se dřevem a měli by zájem pracovat na zakázkové výrobě z masivu

- šikovné středoškoláky

-přijmeme rovněž pomocné síly (nárazová práce formou brigády nebo po zapracování na stálo)

               Náplň práce odborné

                  -veškeré truhlářské práce. K úspěchu a vzájemné spokojenosti nám stačí pokud budete u práce přemýšlet a budete od přírody trochu šikovní

                Náplň práce brigáda

                   - balení výrobků, povrchové úpravy napouštění rostlinnými oleji, začišťování a kontrola výrobků

                   -pomocné montážní práce. Pro zdatné třídění a skládání řeziva.

 Forma zaměstnání

Hlavní pracovní poměr (jednosměnný provoz), práce na živnostenský list, dohodu o provedení práce nebo dle domluvy.

 Kde budete pracovat

  Uprostřed přírody nedaleko obce Hromnice cca 10 km od severního předměstí Plzně

 

Jak se k nám dostanete

 Většina zaměstnanců jezdí vlastním vozidlem (přispíváme na benzin) jezdí sem rovněž autobus, ale je třeba dojít 1 km pěšky. Hodně zaměstnanců jezdí na kole, hlavně mladí sportovci.

 

 Pracovní doba

 Základní je od 6-14,30.  většina zaměstnanců si ji upravuje po dohodě s mistrem tak aby to vyhovovalo oběma stranám

Jak to u nás funguje?

 Na zakázky zpracováváme především dub, americký a evropský ořech, jádrový buk, v menší míře i ostatní dřeviny . Toto vše nakupujeme sušené a určité procento si řežeme (hlavně zajímavé a přesílené sortimenty) na našich pilách

a následně sušíme v sušárnách. Po vysušení je skladováno v hale, kde je rovněž prováděn prvotní výběr materiálu. Dále lepíme spárovky s důrazem na kresbu dřeva, brousíme na špičkových bruskách od firmy Homag.

Od této firmy máme  většinu technologie včetně 3 pěti-osých CNC. Vzhledem k zakázkové výrobě používáme i klasické stroje (pily, spodní frézky, vrtačky, atd.)  Po opracování na CNC povrchově upravuje, tmelíme nebo vyléváme pryskyřici, popřípadě cínem. Systémové stoly, které mají rozkládací mechanizmy před zabalením sestavujeme a zkoušíme funkci(každý stůl je jiný a má již konkrétního zákazníka) následně balíme. Zejména na mimoevropský trh, kam zasíláme lodí nebo letecky jsou kladeny na obal velké nároky.

Více o naší technologii ve videu:

 Kdo jsou naši zákazníci?

 Jednotliví zákazníci, které kontaktujeme po celé západní Evropě( přes nasmlouvaných cca 300 prodejních studií) zejména v Německu. V ČR máme vlastní prodejnu v Praze a pravidelně se každý rok účastníme několika veletrhů.  Dále se nám povedlo prosadit se i v zámoří ( USA , Japonsko a další silné ekonomiky). Zde dodáváme opakované malé serie (cca 10-50 kusů od modelu). Jsou to designové kousky od světových architektů a kupují si je opravdu ti nejbohatší lidé.

Vaše odměna

 Dle schopností, pečlivosti  a samostatnosti  110-200, Kč čistého.  K tomu příplatky za práci přesčas a za práci v sobotu  20-50 % ( v sobotu pracujeme je li potřeba a dle možností zaměstnanců od 6 do 11 hod) Pravidelné pololetní odměny vyplácené v červnu a prosinci. Příspěvek na stravování a další benefity.

 Těšíme se Vás na Telefoním čísle 601 370 231 -pan Mikolášek , mailu rostislav.mikolasek@rott-nabytek.cz  Případně i osobní návštěvě, kterou je nutné dopředu domluvit.